Myjnia Ręczna - PEŁEN ZAKRES USŁUG


W myjni ręcznej oferujemy ręczne mycie nadwozia i sprzątanie wnętrza auta. Mogą Państwo dowolnie wybrać zakres sprzątania, spośród szerokiego wachlarza usług.
Mycie ręczne zapewnia usunięcie wszelkich mocnych zabrudzeń, również w miejscach słabo dostępnych. Karoseria auta jest płukana, dokładnie myta i oczyszczana z mocniejszych zanieczyszczeń (typu żywica, ptasie odchody, pozostałości owadów itp.) za pomocą odpowiednich środków. Po umyciu nadwozie jest dokładnie osuszane. Jeśli Klient sobie tego zażyczy nakładany jest wosk, politura bądź teflon. Oferujemy także położenie silikonu lub wosku koloryzującego.

 

    

Oprócz mycia i pielęgnacji karoserii auta, proponujemy także skorzystanie z czyszczenia wnętrza. W ramach tych usług możliwe jest odkurzanie wnętrza, mycie/odkurzanie dywaników, czyszczenie i nabłyszczanie plastików, mycie szyb od środka czy pranie tapicerki. Dla tych z Państwa, którzy w swoich autach posiadają skórzaną tapicerkę przygotowaliśmy specjalną usługę - czyszczenie i woskowanie skórzanych foteli.

Stosujemy tylko sprawdzone, wysokiej jakości środki –myjemy i czyścimy auta tylko markową chemią. Nie używamy zużytych urządzeń i nie oszczędzamy na preparatach myjących i pielęgnacyjnych.
  

 

 

Oferta dla Klientów indywidualnych.

Wszystkich Klientów indywidualnych zapraszamy do korzystania z naszej myjni ręcznej.
Każdy z Państwa wybierze najbardziej dla siebie korzystny w danej chwili zakres oferowanych przez nas usług. Bez względu na to czy będzie to tylko mycie nadwozia, czy tak zwany komplet – podejdziemy do tego tak samo profesjonalnie. Zapraszamy codziennie od poniedziałku do soboty. Nie prowadzimy rezerwacji, auta obsługiwane są na bieżąco. U nas Państwa samochód jest bezpieczny. Nasi Klienci, jeśli tylko tego chcą pozostawiają u nas swoje auta i odbierają o umówionej godzinie. Szanujemy Państwa czas.

 

Oferta dla firm.

Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie utrzymania czystości zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz samochodu. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy posiadające flotę samochodów służbowych, które pragną aby czyste i zadbane auto było ich wizytówką. Świadczymy usługi w systemie bezgotówkowym - wystawiamy faktury zbiorcze na koniec każdego miesiąca, za pośrednictwem których następuje rozliczenie.

Zaufali Nam:

     

Zachęcamy do nawiązania z nami współpracy. W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt:

do góry